KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12713010
nr 1271 3010
Bertram Schmiterlöw
(1920-2002), Sverige
Etsning, Bertram Schmiterlöw (1920-2002), Sverige, Stockholm, signerad. -44. Motivet: 24x32 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 19:56:30
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Bertram Schmiterlöw
Läs mer om Bertram Schmiterlöw